10.000 de zile sau aceeaşi zi de 10.000 de ori?, 13 mai 2016

Ce vrei  cu adevărat de la viaţă? Ce îţi lipseşte în viaţă? Ai trăit 10.000 de zile sau aceeaşi zi  de 10.000 de ori? Una din condiţiile pentru a fi fericit este să ai vise pe care să le transformi în realitate!

Dacă vrei să afli ce îţi doreşti, ce îţi lipseşte ca să ai o viaţă fericită te aştept cu drag la workshop!

 

EMA Lupancu Popa

Master coach

 

Viaţa este un dar primit de la Dumnezeu pe care trebuie să-l preţuim.

Îmi fac meseria cu pasiune şi iubire de oameni şi cred că pot face cât mai mulţi oameni fericiţi!

Activez în sistemul bancar de peste 25 ani, timp în care am întâlnit oameni frumoşi de la care am învăţat foarte multe,  experiența acumulată  m-a  şlefuit şi am devenit omul care sunt astăzi, de care sunt mândră.

Am absolvit facultatea George Bacovia, Masterand în managementul afacerilor.

Din 2015 sunt master coach autorizat de Ministerul Învăţământului şi Academia de coaching din Bucureşti.

Comments are closed.