Balul bobocilor “Sanity”

Vineri, 27 octombrie 2017 a avut loc BALUL BOBOCILOR SANITY - 2017. Șase echipe de elevi de la Școala Sanitară Postliceală ”Sanity” Bacău, Comănești și de la Școala Postliceală ”Ana Aslan” Onești au concurat pentru titlul MISS si MISTER ”SANITY”.  Toți participanții au primit premii din partea sponsorilor: Salon Style, New Central Med Bacau, Pensiunea Montana Slănic Moldova, Iulian Popa Photography.

         ”Balul bobocilor este o ocazie minunată de a petrece alături de bobocii școlilor înființate de Asociația pentru Promovarea Învățământului European în Bacău, Comănești și Onești, de a ne cunoaște și de a reuni într-un cadru informal  corpulrile profesorale ale acestor școli. Felicit în mod deosebit concurenții pentru probele individuale foarte reușite cu care au participat la acest concurs.”

Comments are closed.