Comunicarea dincolo de cuvinte

Deşi folosim des expresia "avem o problemă de comunicare" nu prea știm ce avem de făcut într-o astfel de situație. De ce? Pentru că, comunicarea pentru o parte dintre noi este doar un cuvânt.

La acest workshop, vom aborda comunicarea dintr-o perspectivă complet nouă. O perspectivă care ne va ajuta înțelegem care este rolul nostru într-un proces de comunicare.

Ne vedem în sală!

 

Liviu Vasilache

Președintele Asociaţiei Române pentru Dezvoltare Personală

Îmi fac meseria cu pasiune pentru oameni şi cred că pot avea un rol activ în îmbunătăţirea calităţii vieţii în general.

Predau cursuri de motivare și comunicare, învăţare şi citire rapidă. Sunt Coach NLP, iar conceptele folosite de mine sunt extrase din domenii precum, Programare Neuro-Lingvistică, Învăţare Accelerată, Codul emoţiilor, Coaching, Mentoring, Analiza Tranzacţionala, Meditaţie şi Creştinism.

Sunt Master Practitioner NLP și am predat în mediu universitar Dreptul Comercial și Dreptul Proprietății Intelectuale. Sunt maestru pe multiple tehnici de purificare și echilibrare a energiilor corpului uman.

Comments are closed.