Lista elevilor de la Școala Sanitară Postliceală Bacău care au obținut burse de studiu

Bursele de excelență au fost acordate pentru obținerea mediei generale anuale 10. Bursele de excelență constau în reducerea cu 100% a contravalorii taxei de studiu pentru anul școlar 2015-2016 pentru elevii:

  • Panțiru Ana- Maria - AMF  an II

  • Mangu Cătălina - AMF an II

  • Pal Ana-Maria - AMG an II

Bursele de merit au fost acordate pentru rezultatele obținute la învățătură și implicarea deosebită la activitățile extracurriculare de pe parcursul anului școlar 2014-2015. Burse de merit constau în reducerea cu 25% a contravalorii taxei de studiu pentru anul școlar 2015-2016 pentru următorii elevi:

  • Atanasiu Mariana-Daniela - AMK an II

  • Liciu Ramona - Elena - AMF an III

  • Catău Loredana - Ramona - BFK an III

  • Fărcășanu Dana - AMG an III

Comments are closed.