ANGAJARE ARMONEA, BELGIA

30.07.2018 - BURSA DE ANGAJARE 2018

Scoala Postliceala Sanitara ,,Sanity’’ Bacau Armonea Belgia

 organizează în data de luni 27 august 2018, ora 14:00, la sediul şcolii, o reuniune pregătitoare pentru Cursul de perfecţionare pentru asistenţi medicali generalişti, ce se va desfăşura în Romania şi în Belgia, începând cu luna septembrie 2018.

Absolvenţii cursului vor fi angajaţi la Armonea Belgia, ca asistenţi medicali, cu contract de muncă pe durată nedeterminată şi vor beneficia de o primă de instalare extra-salarială de 1.000 euro net.

Cursul durează 10 săptămâni (4 săptamâni în Romania + 6 săptamâni în Belgia) şi este gratuit, organizatorii asigurând toate cheltuielile necesare, inclusiv pentru recunoaşterea de diplomă şi bilete de avion România – Belgia.

În cadrul reuniunii vor fi transmise informaţii cu privire la derularea cursului, procedura de recunoaştere de diplomă şi condiţiile de muncă şi salarizare la Armonea Belgia. Va fi de asemenea expus modul în care Armonea Belgia a reuşit angajarea şi integrarea cu succes a 250 de asistenţi medicali români.

La finalul reuniunii se vor distribui materiale promoţionale.

Anunt_Armonea_2018

Formular de înscriere la reuniunea pregătitoare poate fi accesat aici.


02.05.2018

Radulescu Crina Cipriana, Avadanei Mihaela, absolvente ale Scolii Postliceale ”Sanity” Comanesti și Sandu Maria, absolventă a Școlii Sanitare Postliceale ”Sanity” Bacau, au fost selectate pentru angajare la compania ARMONEA din Belgia. In urma interviurilor si cursurilor sustinute de echipa Armonea din Romania coordonata de dl. doctor Nestor Tache, cei mai buni elevi ai scolilor Sanity din Comanesti, Bacau și Onesti vor pleca în Belgia în prima jumatate a lunii mai 2018 pentru a lucra ca asistenti medicali.


25.11.2017

Absolvenții Sanity participă în perioada noiembrie 2017- aprilie 2018 la cursurile de pregătire in vederea angajării ca asistenți medicali în Belgia.


16.08.2017

AFMC „Christiana” București, Armonea Belgia, Şcoala Postliceală Sanitară ”Sanity” Bacău organizează în data de 05.09.2017, ora 15.00, la Şcoala Postliceală Sanitară ”Sanity” Bacău, un interviu pentru Cursul de perfecţionare pentru asistenţi medicali generalişti cu diploma de bacalaureat, ce se va desfăşura la Bucureşti în perioada 02.10.2017-02.03.2018. Interviul va consta într-o discuţie liberă, pe teme de interes general.

Detalii Recrutare Armonea Belgia

Comments are closed.